
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 24 |
| Packaging | Reel |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Memory Size | 64 b |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 2.3 V |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Supply Current | 6 mA |
| Max Supply Current | 6 mA |
| Data Rate | 5 Mbps |
| Nominal Supply Current | 6 mA |
| Schedule B | 8542310000 |
Stock: 9
Distributors
pcbx
Unit Price$11.77728
Ext.Price$11.77728
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.77728 | $11.77728 |
| 10 | $11.22384 | $112.23840 |
| 25 | $10.62713 | $265.67825 |
| 50 | $10.06214 | $503.10700 |
| 100 | $9.52715 | $952.71500 |
